Arı bilgi Yorumlar

Gelelim derse tadı damağımda bir eğitimi tamamlamış oldum. Online eğitim almış olmama rağmen kurumun kalitesini çok iyi anlayabiliyorsunuz. Sıfır bilgi ile girip kendimi alkışlayacak kadar öğrendiysem ve bundan çok mutluysam kesinlikle hocalarım sayesindedir. Çok memnun kaldım buram buram kalite kokuyor .ve pınar hocam siz ne büyük şanstınız benim için. Onca soru sormama tekrar istememe rağmen ses tonunuz sıkılmadı bunalmadı bile.. Çoğu zaman kucağımda bebekle dersi dinlemeye çalıştım kendimden dolayı kaçırdım ama sormaya çekinmedim o kadar cesaret vericiydi ki sesiniz öğrenmem için çabaladığınızı anlamamak mümkün değildi .Bu yüzden ben çok memnun ve mutlu noktaladım bu dersimi de çok teşekkür ediyorum iyi ki yollarımız kesişmiş diyorum.

Ayşe Kılıçarslan (3DSMAX Kursu Eğitimi)


 

Eğitmenimiz Umut hoca kendisini geliştirmiş, bilgi ve tecrübelerini bize cömertçe sunan sektörde nadir bulnsn hocalardar bir tanesidierç Derse her zaman hazırlıklı gelir. Ders konuşarını bizimle paylaşır. Öğrenmemiz için elinden geleni yapr. Anlayıp kavradığımızdan emin olmadan yeni konuya geçiş yapmaz. Kendisinden öğrendiklerimi koalyca iş hayatımda uygulayabiliyorum. Eğier yaılım öğrenmeye isteğiniz varsa ArıBilgiyi terci etmelisiniz. Böylelikle istediğiniz seviyeye kolayca gelebilirsiniz. Ayrıca ArıBilgiye gelip böyle başarılı bir hocayla tanıştığım için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum.

Arı bilgi yorumlar sayfasını okuyarak kayıt olmuştum. Eray Hocamızın UI/UX tasarımcısı olması özellikle çok ilgimi çekti. Bu alana fazlasıyla ilgiliyim. Temel bilgim vardı ve bunu geliştirmek için katılmıştım. Her şey çok yerindeydi ve iş hayatımda fazlasıyla yaralı oldu. Her şey için teşekkür ederim. Çok fazla katılım gösteremediğim halde çok fazla şey öğrendiğimi düşünüyorum. Eray Hocam özel olarak da çok ilgileniyor. Kim ne yazarsa yazsın asla cevapsız geri göndermiyor. Gerçekten muhteşem biri. Ayrıca kuruma teşekkür ederim.

 

Arı Bilgi eğitim kurumunuz, geçmişten bugüne hem eğitimciler ve hem yöneticileriniz olarak, benim beğendiğim bir kurumdur.
Yeni eğitimler almaya devam edeceğim ve çevremi de sizleri tavsiye ederek yönlendirip tavsiye ediyorum.
kurumunuza ve Sebahattin Hoca’mıza verdiği değerli bilgiler için ayrıca teşekkür ediyorum.


 

Öncelikle herşey için teşekkürler herkesin emeğine sağlık.. Volkan hocamızın derslerdeki güler yüzü ve anlatış şekliyle çok verimli oldu böyle hocalar olduğu sürece dersler hem verimli hemde sıkılmadan anlayarak geçiyor.. Gerçekten çok teşekkürler…

Pelin Seyhan (AutoCAD Eğitimi)


Ciddi ,konusuna hakim, sosyal iletişm becerisi yüksek bir eğitmendi.Kesinlikle tavsiye edebilriim  .Hatta daha sonra da bir sıkınt sonucu yardım edebileceğini belirtti.Dilerim  bu kişi sizin ekibinizde yer alamaya devam eder.

Teşekkürler

Saygılarımla

Ald Otomativ Türkiye

Sadık ARAS (İleri Excel Eğitimi)


 

Evime uzak olmasına rağmen kurumun güzel yorumları için yine de burayı tercih ettim. Özgür Bey telefonla ilgilenip yardımcı oldu. Ders kısmında ise Cumhur Hoca çok destek oldu ve güzel bir eğitim verdi. Kursa her şey için teşekkür ederim. Ayrıca eda hanıma teşekkür ederim. 🙂

Cerenay Doğan (Temel Ofis Eğitimi)


 

Eğitime başlamadan önce arkadaşımla birlikte diğer kurumlarla da görüşüp ona göre değerlendirme yaptık. Arı bilgi yorumlar sayfasına bakarak karar verdik. Tercihimizi ArıBilgiden yana kullandık çünkü eğitim içeriği ve verdikleri bilgiler beni çok tatmin etti.Eğitim olarak değinecek olursam da Zafer hoca gerçekten çok başarılıydı.Yaklaşımı ve anlatım dili üst seviyede bir eğitmen kendisine çok teşekkür ederim.Anlamakta güçlük çektiğim noktaları hiç üşenmeden tane tane anlatarak  anlAmama yardımcı oldu.Herkese tek tek teşekkür ederim benim için çok güzel bir eğitim oldu umarım diğer almak istediğim eğitimlerde de beraber oluruz.Teşekkürler ArıBilgi 🙂

 

Temel Ofis programından memnun kaldım. Cumhur hoca sayesinde kendimi programlar konusunda geliştirdiğimi düşünüyorum.

Zeynep Şimşek (Temel Ofis Eğitimi)


 

Bu tür eğitimlerin daha çok kişi tarafından alınması ve yaygınlaşması için kolay ulaşılabilir bir ortam sağladığınız için teşekkürler.Web tasarım bilgisi hiç olmayan birisi olarak bizim seviyemizde anlatım yaptığı için ve sabırla sorularımıza sabırla cevapladığı için ayrıca Kaan Hocaya özellikle teşekkür etmek isterim.

Mehmet BAĞCI (Web Tasarım Eğitimi)


 

Arı bilgi yorumlar okuyarak bilgi sahibi oldum. Bu kaliteli ve yararlı eğitimi bana sundukları için ArıBilgiye teşekkür ederim.Sap2000 eğitimini başarılı bir şekilde tamamladım.Program sonunda yaptığımız pratikler ve ile pratik yapma fırsatım oldu.Öğrendiklerimin sonucun almak keyif vericiydi.

Beyza Yıldırım (SAP2000 Eğitimi)


 

Eğitime başlamadan önce kayıt konusunda yardımcı olan Onur Orçun Sezgin Bey’in yaptığı planlamalar ve teşviklerden çok memnun kaldım.Derslerden önce hemen plan ve programlama, ders sonrası eğitimin nasıl geçtiği hakkında ilgi ve alakasından dolayı çok memnun kaldım.Eğitmenim olan Gamze Merve Sağanak hanımdan çok yararlı veriler aldığım, ilk 2 dersimin online olması beni biraz düşündürse de çok iyi anlatımı sayesinde tam verim aldım ve sonraki derslerde gerek ödev konusunda gerek iş takibi konusunda çok iyiydi ve ilgiliydi. Kendisinden çok ama çok iyi verim ve bilgiler aldım.Herkese çok teşekkür ederim.

ALİ TAYLAN AKKOÇ (Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi)


 

Almış olduğum 3 ds max dersinden çok memnun kaldım. Volkan hocamıza çok teşekkür ederim her sorumuza cevap alabildik. Verdiği bilgilere sabırlı olması tekrar tekrar göstermesi iyi niyeti tanıdığım en iyi hocalardan. Çalışıyorum güzel işler yapıyorum volkan hoca sayesinde çok teşekkür ederim.

Gül Aras (3DSMAX Kursu Eğitimi)


 

Ek olarak eklemek istediğim bir durum yok. Zorunlu şartlarımızdan ötürü kurs alanı içinde 2 haftadan fazla zaman geçiremedik ama buna rağmen her şey olması gerektiğinden iyi hazırlanılmıştı (sınıf ortamı, dinlenme yerleri vs.) Uzaktan eğitime geçildikten sonra ki ders saatlerimiz bana göre biraz geç başlayıp geç bitiyordu. Belirli saatten sonra verim alamasam da kayıtları istediğimde gerçekten özenle gönderen biriminize sonsuz teşekkür ederim. Sıkıntılı günler geçtiğinde yeni bir programda yüz yüze eğitimle görüşmek dileği ile inşallah. Tüm emekleriniz için teşekkür ederim.

Pınar Köroğlu (Web Tasarım Eğitimi)


 

AutoCadi aktif kullanan birisi olarak bu eğitimin aldığım eğitimden çok mennun kaldım. Volkan hocanın yaklaşımı ve konulara hakimiyeti dersten kopmamanızı sağlıyor. Devamında 3d eğitimine devam ettim. gayet mennunun.
Teşekkürler Volkan Hocam.

Hasan Keskin (AutoCAD Eğitimi)


 

Öncelikle herşey için teşekkür ederim hocamızın ilgi ve alakası için cumhur hocamızı severek dersine geliyorum çok eğlenceli ve çok bilgili eğitimleride çok iyi tekrar teşekkür ederim hocamıza ve arı bilgiye.

Sertaç Kut (İleri Excel Eğitimi)


 

Çok verimli bir eğitim oldu benim için. Cumhur hocamızla denk geldiğim ve eğitim aldığım için çok memnunum teşekkürler hocam 🙂

Semiha Yıldız(İleri Excel Eğitimi)


 

Eğitime katıldığım ilk gün ,eğitimi veren hocamızın yani cumhur hocanın iyi bir eğitimci olduğunu anladım.Oldukça ilgili, öğretme odaklı eğitim kimliği ile tüm katılımcı arkadaşlara yardımcı oldu.Her zaman  pozitif ve gerçek örnek senaryolar ile exceli anlamamda yardımcı oldu.Kendisine bu  anlamda çok teşekkür ederim.

Ersin ÖZTÜRK (İleri Excel Eğitimi)


 

Erol hoca istisnasız tüm dersleri en iyi şekilde anlatarak eğitim verdi bizlere. Teknik ekibinizden Cumhur bey bilgisayarımın sorunlu olmasına rağmen büyük bir sabırla 🙂 muhasebe programları konusunda çok yardımcı oldu.  Ayrıca Polen hanım da ders kayıtları konusunda çok yardımcı oldu. Bu eğitim benim beklentimi tamamen karşıladı. Tüm ekibinize ve özellikle Erol hocaya emeğiniz için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Büşra Kapçın (Muhasebe Eğitimi)


 

Eğitim beklentimi büyük oranda karşıladı. Benzer bir platformda tecrübem olduğu için çok fazla zorlanmadım. Beklentim kurs sonunda çok fazla araştırma yapmağa gerek kalmadan , başlangıçta birnuygulamada belirli seviyeye gelmekti, bu beklentim karşılandı. Eğitmenin bilgi seviyesi gayet yeterliydi, sorulan sorulara verdiği cevaplar, ders dışı genel yazılım konularda da aydınlatıcı oldu. Kurumun aldığı ücret bakımından değerlendirirsem böyle bir eğitim kalitesine makul ücret olduğunu söyleyebilirim.

Eren Tolkun (Java ve Android Kursu Eğitimi)


 

Aldığım eğitim bence bilgisayarla ilgili bilmem gereken herşeyi  kapsıyor.Fakat  bilmem gerekenlerden daha fazlasını eğitmenimizin sayesinde öğrendim. Gayet donanımlı ,sabırlı, anlayışlı bir eğitmen olduğunu düşünüyorum. Eğitmde , eğitmenimizde çok iyiydi.Çok memnun kaldım. Teşekkürler Arı Bilgi.

Pınar Kalkan (Excel VBA Kursu Eğitimi)


 

Kurumdan almış olduğum çeşitli programlarla kendimi iş sektöründe ve çeşitli sektörlerde geliştirdiğimi düşünüyorum. Başta öğrenci işleri, eğitmenler ve diğer çalışanlar kusursuz bir hizmet vermektedir. Benim düşüncem, kurumun başarısı diğer eğitim kurumlarından açık ara farkla birinci sırada. Bu yüzden gelmek isteyen gelsin arkadaşlar.

Mert Aydoğdu (Catia Kursu Eğitimi)


 

Öncelikle güzel bir eğitim tecrübesi için başta Eren Bey olmak üzere (eğitimin oldukça faydalı olacağına inandırmıştı), her zaman hızlı yanıtlarıyla sorunlarımızı çözen Eda Hanım’a ve Hocalarıma teşekkür etmek isterim. Korona zamanı olsa da eğitimimizin çok fazla aksamaması ve online tarafa çekilmesi üzerinde hassasiyet gösterilmesi biz kursiyerler tarafından sevindiriciydi.

Ömer Tarik Baklacıoğlu (Yazılım Uzmanlığı Eğitimi)


 

İhtiyaç duyulan herhangi bir alanda yetkililere sorunsuz bir şekilde ulaşabiliyor olmak ve problemlerimizin çözümü noktasında ilgili kişiler tarafından azami gayret gösterilmesi kurumla alakalı genel kanaatimin olumlu yönde olmasında en büyük etkenlerden biriydi. Bunun yanı sıra kursta istifade etme fırsatı bulduğumuz Eray Karayel hocamızın sadece teknik detaylara sadık kalarak ders anlatmak yerine pratik noktasında da öğrencilere faydalı olabilmek için gösterdiği üstün gayret ne kadar iş yoğunluğum dolayısıyla ödevlere ağırlık veremesem de benim için çok önemliydi, kendisine de ayrıca teşekkür ederim.


 

Bu eğitimi burada almamın sebebi eğitmendir. Avrupa yakasında bana ulaşım daha kolay olan şubeleriniz olmasına rağmen, eğitmenden dolayı bu şubeyi tercih ettim. Bununla beraber eğitim içeriği beklentimizi karşıladı. Kurum olarak eğitim süresince bana olumsuz bir durum yansıtmadığınız için teşekkür ederim.

 

Çok memnun kaldım gerçekten eğitimimizi çok verimli ve güzel hale getirdi hocamız teşekkür ederiz.Kaliteli bir eğitim içeriği ile kendimi geliştirme fırsatı buldum.

Ece Yetiş (Temel Ofis Eğitimi)


 

Zafer hoca ile gerçekten çok keyifli bir eğitim geçirdik.Anlatım tarzı ve diksiyonu çok iyiydi.Konular üzerinde hakimiyeti ve verdiği trickler çok başarılıydı.Her anlamda eğitimden çok memnun kaldım.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.ArıBilgiyi de kalitesinden dolayı tebrik etmek isterim.

Sinan Aydınlı (Yazılım Uzmanlığı Eğitimi)


 

Sta4Cad veya  Sap2000 eğitimi alacaktım. Verilen eğitim ve içeriklerden memnun kaldım.Her iki programda da kendimi belirli bir seviyeye çıkarma fırsatım oldu.Öğrendiklerimi projelerime yansıtma fırsatı buldum ve biraz pratikle kendimi daha iyi yerler taşıyacağımı düşünüyorum.Eğitim boyunca bize gösterilen ilgi için herkese teşekkür ederim.

Yunus Yıldırım (Sta4CAD Eğitimi)


 

Geçirdiğimiz süre boyunca en ufak bir sorunla karşılaşmadım bu açıdan çok şanslı hissediyorum kendimi.Her şey olması gerektiği gibi oldu ders saatleri ve program konusunda çok titiz bir kurum.Eğitmenimin enerjisi benim derse daha çok adapte olmamı sağladı bunun yanında ders anlatımı da çok başarılıydı.Bu güzel süreç için emeği geçen herkese teşekkürler.Alacağım diğer eğitimlerimde de sizi tercih edebileceğimi söyleyebilirim.

Soner Kahraman (Muhasebe Eğitimi)


 

Eğitim süreci gayet başarılı geçmiştir.Hocamız sinan bey’e çok teşekkürlerimi sunarım. Hocamız  kurs sürecince, değil kurs dışında  da yardımcı olmak istediğinden dolayıda çok çok teşekkür ederim. Yeni eğitimlerinizde buluşmak dileğiyle..

Selman YAŞAR (İleri Excel Eğitimi)


 

Sap2000 eğitimi benim için gerçekten çok iyi geçti.Eğitim kalitesi ve öğreticilik açısından çok memnun kaldım.Projelerimi bu eğitimden sonra program üzerinden çizmeye başladım.Biraz pratikle çok başarılı olacağıma inanıyorum her şey için teşekkürler ArıBilgi.

Begüm Arslantekin (SAP2000 Eğitimi)


 

Kurumu arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfetttim. Kurumun geri dönüşlerinden çok memnundum;ders tekrarlarının olması çok verimliydi. Pınar hocamla ,konuları uygulayarak gittiğimiz ve soru işaretsiz ilerlediğimiz için, süreç çok keyifliydi. Uygylamalarımız yeterliydi ve eğiticiydi. İlk dersten son derse kadar önümüze çıkabilecek sorunlar,sahneler vs hakkında bolca konuştuk. Bir önceki konuyla diğerlerini bağdaştırdık. Mantığını anlamaya çalıştık. Modellemeye nasıl daha profesyonel ve zorlanmadan yaklaşabilirizi gördük. Modellemenin mantığını hocamızın tecrübesiyle almış olmak çok verimliydi. Teşekkürler her şey için.

Ecem Kök (3DSMAX Kursu Eğitimi)


 

Java Android üzerine aldığım eğitim ve bu süreçte karşılaştığım bütün olanaklardan memnun kaldım. Bundan dolayı kurumu ve eğitmeni daha yakından takip edeceğim.İşlerimden dolayı  Ankara’ya taşınmak zorunda olmasaydım Yazılım Uzmanlığı kursuna devam edecektim zaten. Java Android kurs eğitmeni olan Erdin Bey’e ve Arıbilgi Eğitim Kurumlarına Teşekkür Ederim.

Ümit Karabacak (Java ve Android Kursu Eğitimi)


 

Eğitime kayıt anımdan eğitim sonuna kadar kurum ve personellerin bana karşı olan tavrını çok takdir ettim.Eğitmen konusunda beklediğimden daha tecrübeli ve bu sektörde bulunmuş bir kişiden bu eğitimi almak verimli bir kurs dönemini de beraberinde getirdi.Aklımda böyle bir ortam ile karşılaşacağımı geçirmemiştim aslına bakılırsa fakat beklentimin üzerine çıkmayı başardılar.Teşekkürler Arı Bilgi Ailesi.

Zeynep Aykurt (Yazılım Uzmanlığı Eğitimi)


 

Eğitmenimin anlatımı akıcı ve açıklayıcı olduğundan dersler hem keyifli  hemde bilgi dolu geçti.Teşekkürler Arı Bilgi.

Rabia Hatice Dereli (Revit Kursu Eğitimi)


 

Cumhur hocama herşey için çok teşekkür ederim derslerden korktum sıkıcı geçmesi ön yargım vardı fakat hayattan tecrübelerini espirilerini bize yansıtması ile çok güzel bir dönem geçti.

Erkan Kayer (Temel Ofis Eğitimi)


 

Başta Ebru Karagöz hocam olmak üzere Arıbilgide ki bütün herkese çok teşekkür ederim.

Ömer Avcı (Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi)


 

Eğitim gayet yeterliydi birazda kendi arastirmamla kendimi iyi gelistirdim. Photoshop üzerine web tasarımları yapıldı.Güzel bir eğitim oldu.

Yusuf Emir Karatay (Web Yazılım Eğitimi)


 

Bu kurumdan Yazılım Uzmanlığı eğitimide almıştım, anlayamadığım konular olduğu için tekrar gruba dahil ettiler. Çok memnun oldum. Veri Raporlama eğitiminden çok memnun kaldım. Arbilgi’den genel olarak çok memnunum. İyi ki gelmişim ve iyi ki sizleri tanımışım. Her şey için çok teşekkürler.

 

Başladığım zamanlar hiçbir şey bilmiyordum, ne PS ne AI, hepsini Arı Bilgi ve Eray hocamız sayesinde pekiştirerek öğrendim, zamanında izlediğim videolardan, eğitimlerden çok çok daha iyisiniz, her şey için teşekkürler .

Hamza Emir Külah (Grafik Tasarım Eğitimi)

 

Kurumla her konuda iletişim kurmak oldukça kolaydı ve teknik yardım taleplerimiz hemen karşılandı . 3dmax eğitimini veren Pınar Kocabey hocamız da çok yardımcı ve ilgiliydi. Kendisine çekinmeden kafamıza takılan her noktayı ve problemi yöneltebildik ve bunları gidermeden derse devam etmedi. Teşekkür ederiz.

Ebrar Er (3DSMAX Kursu Eğitimi)


 

Yazılım alanında attığım ilk adım bu eğitimle oldu.Takıldığım yerlerde eğitmenim yardımı ve anlatımı sayesinde mantığıma oturtarak devam ettim.Anlatım tarzı ve konu işleyişi olarak çok memnun kaldım. Gerçekten verimli bir eğitim oldu kendi adıma.Bunun için ArıBilgiye teşekkürler.

Yusuf Bozkurt (Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi)


 

Oldukça öğretici bir ortamda eğitim aldım .Şuan bu öğrendiğim bilgilerle daha ileriye gitmek istiyorum.Oldukça memnun kaldım.

 

Arıbilgi Kurumundan almış olduğum ”Adwords” eğitiminden çok memnun kaldım. Tüm kurum çalışanlarının güler yüzlü ve ilgili tavırları sıcak bir eğitim ortamı oluşmasını sağlıyor. Eğitmenim Levent beye ayrıca teşekkür etmek isterim. Tüm sabrıyla konuları tek tek anlatıyor ve ban anlayana kadar devam ediyor. Sayesinde her şeyi anlamış bulunmaktayım. Saygılarımla.

Işıl Erbey (Google Adwords Kursu Eğitimi)


 

Kalıcı bir eğitim oldu. Eğitmenimizin verdiği bilgiler çok yararlı olacak. Teşekkürler

Emre Yazıcı (Catia Kursu Eğitimi)


 

İleri ofis kursuna en çok Excel için gittim. Şirkette bazı fonksiyonları kullanamıyordum. Özellikle finansal fonksiyonları. Hem eğitmenime hemde idari kadroya teşekkür ederim.

Ataberk VAROL (İleri Ofis Eğitimi)


 

Başlangıçta hedeflediğim bilgiye eğitimlerle ulaştığımı düşünüyorum. Kurumun ilgi alakası yeterli ve tatminkar

ÖZGÜR AKGÜL (Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi)


 

Çok iyi ve faydalı bir eğitim oldu.Eğitmenimiz ile birlikte dolu dolu dersler geçirdik.

Emre ŞAHAN (Web Tasarım Eğitimi)


 

Eray hocamız eğitim konusunda gayet güzel ve yeterli. Güler yüzlü ve yeterli pratik yapılıyor.
Abdullah Paçacı (Grafik Tasarım Eğitimi)

 

Arı bilgi yorumlar sayfasını okuyarak kayıt olmuştum.İyi bir eğitim zengin içerikler ve başarılı bir eğitmen ile güzel bir kurs oldu.Bana katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkürler.

Anıl Polat (SAP2000 Eğitimi)


 

İleri excel eğitimine katılma fırsatım oldu. Hem kişisel hemde ileri exel eğitimi alarak kendime yeni bilgiler edindim başta cumhur hocam a teşekkür ederek arı bilgi kurumlarına sonsuz teşekkürler. Herkeze tavsiye edebileceğim bir eğitim kurumu.

Firdevs Palanci (İleri Excel Eğitimi)


 

Aldığım eğitimden memnunum. İş alanında da ihtiyaçlarımı karşılıyor. Teşekkürler

Halit KARALÖK (AutoCAD Eğitimi)


 

Grafik tasarım hakkında sıfır bilgiye sahip olmama rağmen kendimi bu konuda geliştirmeme ve yeterli hissetmem çok yardımcı oldu. Hocamızın bizimle birebir ilgilenmesinin gelişimizde katkısı büyük.

Sümeyye Güney (Grafik Tasarım Eğitimi)


 

Erol hocanın eğitimi ve emeği için gerçekten çok teşekkür ederim.

Derya Kaleli (Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi)


 

Sinan bey konuya hakim ve her sorulan  soruya cevap vermesinden dolayı teşekkür ederim.

Zamanı son derece optimum kullandı.Sql konularına hakim olduğumu düşünüyorum.

Sinan KARADAĞ (Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi)


 

Başından sonuna kadar verimli ve tempolu bir eğitim oldu.Eğitmenimiz hem teknik hemde uygulama anlamında bize çok şey öğretti her şey için teşekkürler.

Sinan Ala (SAP2000 Eğitimi)


 

Eğitime verdiğiniz önem tüm personelinizin öğrenciye yaklaşımı ve hizmeti mükemmel iyi ki Arı Bilgiliyiz teşekkürler.

 Kübra İkiz (Revit Kursu Eğitimi)

 


Keyifli bir eğitim süreci oldu. bunun yanında Kaan hocanın ders işleyişi ve tasarım hakkında öğrettikleri gerçekten çok faydalıydı.Herşey güzeldi herkese teşekkürler.

Nazım Okay (Web Yazılım Eğitimi)


 

Her anlamda harika bir eğitim dönemi geçirdim.Eğitmenimden çok memnundum profesyonel bir anlatım ve işleyiş vardı.Ayrıca beklentimin fazlasını karşıladı bu eğitim. Arı Bilgi’den memnun kaldım ve herkese tavsiye edebileceğim bir kurum. Hepinize teşekkürler. Arı bilgi yorum yapmadan geçmeyin

Merve Gündüz (Muhasebe Eğitimi)


 

Eğitim olarak beklediğim kadar ve yeter olarak öğrendiğimi düşünüyorum.

Gerekli ve gerektiğinde sorularıma eğitimenim den cevaplarımı aldım ve öğrendim.

Tolgahan hocaya ve ArıBilgiye çok teşekkürler ediyorum.

Bayram Doğancı (3DSMAX Kursu Eğitimi)


 

Arı bilgi kadıköy şubesinden eğitim aldım. Ayrıca kurumunuzun ilgisinden çok memnunum.Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi’nden çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler.

Aysel Akdağ (Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi)


 

İşime yarayacak tüm alt zemin bilgilerini aktardığını düşünüyorum.Özellikle volkan hocamız ve tüm çalışanlarıyla guleryuzlu bir hizmetti. İleride burada yada diğer şubelerinizde öğrenci olmayı gerçekten istiyorum.

Teşekkürler arı bilgi.

 

Erol hocanın sayesinde muhasebeyi iyi öğrendim herkese teşekkür ediyorum. Bununla birlikte eğitim tekrarı olması çok güzel bişey

Ayhan Güleç (Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi)


 

Hocamız ve idare çok iyiydi.Bu fiyata böyle bir kursu aldığım için çok mutluyum. Ayrıca hocamız çok ilgili ve çok bilgiliydi.Çok memnun kaldım.Emeğinize sağlık.

Ali Gökçeoğlu (SAP2000 Eğitimi)


 

Eğitim kalitesinden memnun kaldım.Öğrenmek istediğim herşeyi bu kurstan aldığımı söyleyebilirim.Teşekkürler.

Ahmet Esengül (Sta4CAD Eğitimi)


 

Hocamızın bilgi birikimi, paylaşımı ve derslere katkısı son derece yeterliydi. Beklediğimden daha kaliteli bir eğitim aldım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Tuğberk Köse (İleri Ofis Eğitimi)


 

Eğitmen ve kurumdan memnun kaldım.Teşekkürler Arı Bilgi.

 

Web Tasarım eğitiminde Kaan hocamıza çok teşekkür ediyorum.Harika bir eğitim oldu.

Esma NURAL (Web Tasarım Eğitimi)


 

İlk defa bu kurumdan bir kurs aldım, genel olarak memnun kaldım ve başka programlar için de kurs almayı düşünüyorum.

Nazlı Göçen (Revit Kursu Eğitimi)


 

Eğitim tam beklediğim gibi geçti.Eğitmenimizin tutumundan ve ders işleyişinden çok memnun kaldım.Yaptığımız pratiklerle pekiştirme imkanmız oldu.Bu eğitimde yer aldığım için gerçekten çok mutluyum. Son olarak emeği geçen herkese teşekkürler.

Sadık Çınar (Web Yazılım Eğitimi)


 

Kurumdan Yavuz Solmaz hocamızdan almış olduğum grafik tasarım eğitimi gayet güzel ve verimli geçti. Hocamız gayet ilgili ve en önemlisi gerekli bilgi ve donanıma sahip.

Özge Yardımcı (Grafik Tasarım Eğitimi)


 

Gökhan hoca gerçekten işinde başarılı ve çok bilgili birisi. Ve programla ilgili sorunlarımıza hemen müdahale edip ne yapmamız gerektiği hakkında çok yardımcı oldu. Başka değişle işin uzmanı.

Şerife Keskiner (3DSMAX Kursu Eğitimi)


 

Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimini Sinan Hoca çok güzel anlattı. Firmada ERP’de sorguların anlayıp ve yazma düzeyine geldim. Bu benim için çok güzel birşey. Bu yüzden teşekkür etmek istedim.

Habip Ergenç (Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi)


 

Eğitim beklediğimin üstünde olumlu ilerliyor,hocamız çok bilgili ve bu işi gerçeketen  bizim öğrenebilmemiz için  fazlasıyla çaba sarf ederek yapıyo.

Son olarak teşekkürler Arı Bilgi.

Gülay AKÇA (Excel VBA Kursu Eğitimi)


 

Kurs çalışan ve eğitmenleri çok iyi. Umduğumdan iyi çıktı. Daha önceki almış olduğum Autocad eğitmenimiz Nazım bey ve Catia eğitmenimiz Mustafa bey ders konularında anlatım ve insan ilişkilerinde çok iyiler. Ayrıca kurs boyunca arı bilgi eğitim merkezinde geçirdiğim her dakikadan memnunum.  Ayrıca tüm çalışan ve eğitmenlere çok teşekkürler. İyi çalışmalar. Almak isteyen diğer insanlara öneririm.

Gültekin Aksu (Catia Kursu Eğitimi)


 

Eğitim içeriğinden, hocamızdan ve ArıBilgi personellerinden çok memnun kaldım.Gerçekten her şey çok düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleşti.Çok verimli bir eğitimdi.Herkese çok teşekkürler.ArıBilgiyi tercih edebilirsiniz. Arı bilgi yorumlar sayfasına yorum yapabilirsiniz herkes faydalansın.

Rafet Yılmaz (Muhasebe Eğitimi)


 

İç mimarlık çizimim kötüydü Arıbilgi eğitim kursunda sağolsunlar çok yardımcı oldular. Böylelikle zorlanmadan güzel bir çizim yeteneği kazandım.

Yakup Karapınar (Revit Kursu Eğitimi)


 

Öncelikle eğitmenimden çok memnun kaldım. Ayrıca takıldığım ve sorduğum her soruda detaylı bir geri dönüş aldım.Anlatım ve konu akışı çok iyiydi.Herkese teşekkürler.

Özge Savran (Muhasebe Eğitimi)


 

Eğitmenimizden oldukça memnun kaldım. Gayet memnun kaldım. Almak isteyen diğer insanlara öneririm.

Ümmügülsüm Aktaş (3DSMAX Kursu Eğitimi)


 

Son ana kadar keyif veren bir eğitimi tamamladık.Hiç bitmesini istemediğim bir süreç oldu. Bu yüzden her şey çok mükemmeldi. Herkese çok teşekkür ederim.Arı Bilgiyi seçerek doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ve herkese tavsiye edebilirim.

Kerem Akgün (Web Yazılım Eğitimi)


 

Arı bilgi kadıköy yorumlar okuyarak kayıt yaptırdım. Eğitimi gayet verimli ve başarılı olarak değerlediriyorum .Pratik  yapılması  açısından  süresi biraz daha uzatılabilir. Bu yüzden eğitmenimiz Sinan hoca’nın bilgi birikimi ve bizlere yardımcı oluşundan çok memnun kaldım.

Doğa AYBEY (Veri Yönetimi ve Raporlama Eğitimi)


 

Online eğitim olarak Sta4CAD eğitiminden yararlandım.Online olmasına rağmen birebir eğitimden bir fark göremedim.Ders saatlerinde program dışına çıkılmadı ve bundan çok memnun kaldım.

Halil İbrahim Yamuç (Sta4CAD Eğitimi)


 

Verdiğiniz eğitimin ve ilginin çok iyi bir seviyede olduğunu düşünüyorum. Almak isteyen diğer insanlara öneririm. Kısacası güzel bir eğitim.

Nihal Küçük (3DSMAX Kursu Eğitimi)


 

Çok faydalı bir eğitim süreci oldu.Bu kurs sonunda yazılım konusunda kendimi bir adım daha öne taşıdığımı söyleyebilirim. Eğitmenimin sayesinde çok verimli hale geldi. Bu yüzden herkese teşekkür ederim.


 

Genel olarak çok memnunum.  Ayrıca görevli arkadaşların heycanlı bir dersanenin dinaminize bir şekilde çalıştıklarını sürekli olarak gördüm. Kurumunuzdaki yenileme çalışmaları samimi olarak içimi açtı. İleride burada yada diğer şubelerinizde öğrenci olmayı gerçekten istiyorum. Teşekkür ve sevgilerimle… Almak isteyen diğer kişilere öneririm.

Mustafa Ertuğrul Kantana (Java ve Android Kursu Eğitimi)

 


 

İleri excel Kursu Hocamı çok seviyorum. Çünkü çok çalışkan ve sabırlı. Bilgileri sindirmemize, biz tekrar yapmasak dahi olanak sağlayacak şekilde işliyor dersimizi. Ayrıca böyle hoca ile çalıştıkları için kuruma teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir