Arıbilgi Şirinevler Yorumlar

Arıbilgi Şirinevler yorumlar Temel Muhasebe kavramları, tanımları, ön muhasebe ve resmi muhasebe hakkında bilmem gereken her şeyi öğrendim. Artık Muhasebe programları hakkında bilgi sahibiyim diyebilirim.

Alev Çiçek (Bilgisayarlı Muhasebe)


 

Hocamızdan çok memnun kaldım. Ayrıca güleryüzlü, tecrübeli, başarılı biri. Eğitim süresi uzun bile geldi bana. Ayrıca Hocamız her şeyi uygulamalı anlattığı için çabuk kavradık. Kendisine ve kuruma çok teşekkür ediyorum.

Ceyda Gizem Yavuz (Bilgisayarlı Muhasebe)


 

Arı Bilgi ile tanışmam kariyer.net ile oldu. İş arama sırasında reklamdan görerek. Autocad eğitimine ihtiyacım vardı ve benim için çok iyi oldu. Güzel eğitim aldığımı düşünüyorum. Hocam Ertan Bey gerçekten kaliteli eğitim veriyor. Teşekkürler.

Abdullah Karadeniz (Autocad Eğitimi)


 

Aldığım eğitimin bana fayda sağladığını düşünüyorum.Bunun yanında kurumunuz ve ayrıca eğitmenimizden memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir kurum ve eğitim oldu.

Berna Varol (Veri Raporlama Eğitimi)


 

Ofis programları kursundan çok memnun kaldım. Bekir Yıldırım’a ve Arı bilgi çalışanlarına teşekkür ederim

Emine  (MS Office Eğitimleri)


 

Grafik 1 ve Grafik 2 eğitimlerine online ogrenci olarak katıldım. Toplamda 5 ay suren eğitimi oldukça verimli, kaliteli ve sorunsuz bir e
Şekilde tamamladık. Hocamız Murat Küçükyıldiz’in alanında bilgisi ve egitim sırasında bizimle olan iletişimi çok çok iyiydi. Hocam, sonsuz teşekkürler….

Nuray Toker  (Grafik Tasarım Eğitimi)


 

Son derece profesyonel bir şekilde eğitmenimiz tarafından kafamızda soru kalmayacak şekilde zevkli ve verimli bir eğitim geçirdim. Programı en verimli şekilde kullanmamı öğretti.

Cemal Kocabaşoğlu (Autocad Eğitimi)


 

3DS max eğitimimin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Burada ki tüm hoca ve çalışanlardan çok memnun oldum. Özellikle ders veren Yusuf Umur Kılıç hocamızdan bizlere katkı sağladığından eminim. Bundan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Feyyaz Acar (3DS Max Eğitimi)


Kurumunuzdan Temel Ofis eğitimini Cumhur Dinçer’den almış bulunmaktayım. Eğitim beklentilerimin üstünde oldu. Hocamız gerçekten işini bilen ve ders anlatırken herkesin bundan verim almasını sağlayan çok tecrübeli ve yetenekli bir eğitmen. Aldığım bu eğitimi çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Saygılarımla.

Özgür Kılbaş (Temel Ofis)


2015 Nisan ayında Cumhur Dinçer eğitmenimizden aldığım Temel Ofis eğitiminin niteliği çok kaliteliydi. Eğitmenimize ve Arı Bilgi kurumuna aldığım eğitimden ötürü teşekkür ediyorum. Öğrendiklerimi iş hayatımda uygulamak için sabırsızlanıyorum.

Yalçın Doğruer (Temel Ofis)


 

2015 Nisan ayında Cumhur Dinçer eğitmenimizden Temel Ofis eğitimi aldım. Word, Excel ve PowerPoint konusunda bildiğim işlemlerden çok farklı yöntemler, formüller ve kısayollar öğrendim. Ayrıca Cumhur hocamızın etkili anlatımı, tecrübesi ve örneklendirmeleriyle, iş hayatımda da uygulayacağım etkili bir eğitimi tamamladım. Arı Bilgi’yi arama motoru aracılığıyla buluştum ve ilgi duyan tüm çevreme tavsiye edeceğim. İleri excel kursuna da devam edeceğim.

İrem Taşezen (Temel Ofis)


 

2015 Nisan ayında Cumhur Dinçer eğitmenimizden Temel Ofis eğitimi aldım. Hocamızın ders anlatımı çok içten, etkili ve kendini dinlettiren tarzda. Ders esnasında sıkılma payı bırakmayan bir anlatımı var. Bilgi birikimi de sanki programları kendisi yapmışçasına diyebilirim. Öğrendiğim bilgileri iş hayatımda çok etkili biçimde kullanacağımı düşünüyorum. Katkılarından dolayı Cumhur Dinçer hocama ve Arı Bilgi Akademi ailesine teşekkür ederim.

Kıvılcım Başandaç (Temel Ofis)


Arıbilgi Şirinevler Yorumlar

Özellikle Cumhur Hocaya konu hakimiyeti, sunuş şekli ve sabrı için teşekkür ediyorum. Çok etkileyici bir anlatıma sahip. Kendisinden sadece temel ofis eğitimi almadım aynı zamanda hayata dair güzel şeyler öğrendim. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim güzel bir kurum. Teşekkürler.

Temur Yılmaz (Temel Ofis)


Merhabalar, öncelikle verdiğiniz eğitim çok güzel. Hocamızın anlatımı, sunumu, derse kattığı örnekler ve espriler dersi daha güzel ve anlaşılır kılıyor. Diğer ilgili çalışma arkadaşlarınızın yaklaşımı, samimiyeti, bizlerle ilgilenmesi çok güzel bir davranış. Bunlar içinde ayrıca teşekkür ederim.

Fatma Gül Yıldırım (Temel Ofis)


 

Temel ofis eğitimi günümüzde gereksiz görülen bir hal almış durumda. Ama eğitimin sonunda görüyorum ki iş hayatında daha hızlı ve yaptığımız işleri daha bilinçli bir şekilde yapmamız için gerekli bir eğitim. Cumhur hocamın sadece bilgisayar değil hasat dersleri de veriyor olması programı daha öğrenebilir bir hale getiriyor.

Ebuzer Demir (Temel Ofis)


 

Bir eğitim bölümümde çalışan biri oalrak çok iyi bir eğitmenimiz olduğunu düşünüyorum. Cumhur hocama teşekkürü bir borç bilir yaşamında ve eğitim hayatında başarılar dilerim. Çok iyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum ve samimi bir eğitim kurumu gördüm . Çok iyi emekle ve samimi çalışan arkadaş ortamı var. Arı Bilgi’ye çalışma ve iş hayatında başarılar dilerim. Teşekkür ederim.

Muhammed Cıncık (Temel Ofis)


 

Kursa başladığımdan beri sabırla her konu da , işine gönül vermiş şekilde, derslerin tamamında yılmadan müthiş örnekleriyle bizlere eğitim vermeye çalıştığından dolayı Cumhur Hocama ve onun bu kurumda çalışmasını sağlayan tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bununla birlikte Çevremdeki ihtiyacı olan herkese kesimlikle tavsiye edeceğim. Bu kurumda eğitim almak benim için büyük bir şanstı. Herşey için çok ama çok teşekkürler. Kurumunuzun olmazsa olmazı Cumhur hocama ayrıca teşekkür ederim.

Evren Çınar (Temel Ofis)


 

Arıbilgi Kadıköy yorumlar.Kursunuzun ve almış olduğum ders içeriğinden ayrıca verilen bilgi ve belgeler gayet memnun ediciydi. Hocamız Cumhur Beyin konuya hakimiyeti ve anlatımı beni çok memnun etti. Başarılarınızın devamını dilerim.

Şevki İlhan (İleri Excel)


 

Konuyla ilgili bilgim olmadığı halde, grafik tasarım ve ilgili programlar hakkında Tuncer hocamızın iyi anlatımıyla eğlenceli ve öğretici bir kur geçirdim. Benim açımdan amaç zaten öğrenmekti ve bunu gayet keyif alarak başardım.

Elif Emirci (Grafik Tasarım)


 

Kursa başladığım tarihten itibaren iyi bir grafik tasarım eğitimi veren gerek hocasıyla ve kadrosuyla her zaman yardımcı olmaya çalışan bir eğitim kurumu. Grafik kursunda hocamız bize her zaman yardımcı oldu, tekrarlayıcı sorularımıza rağmen hiçbir zaman bıkmadan ve kırmadan bizlerle ilgilendi. Bu sayede programlara olan hakimiyetim  ve anlayışım pozitif anlamda çok ilerleme kaydetti. Sınıf kontenjanının az olmasından dolayı her zaman konuları anlamak ve uygulamak daha rahat olmaktadır.

Yaşar Emre Uslu (Grafik Tasarım)


Öncelikle kaliteli bir eğitim verdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kurs benim için çok faydalı oldu, çünkü şuan hazırlık öğrencisiyim ve seneye Grafik Tasarım bölümüme başlayacağım. Burada aldığım eğitim bana birçok artı kazandırdı. Çoğu programı daha okul başlamadan öğrendim ve üstüne de birçok şey koyacağımdan eminim. Tabi ki burada Tuncer hocanın da çok büyük katkısı var, bize öğrettikleri için teşekkürler. Sizlere de böyle bir eğitim sunduğunuz için teşekkürler.

Hatice Alkan (Grafik Tasarım)


 

Sn. Arı Bilgi Ailesine;

Çalışma hayatında bir eksiğim olan  M.S.O. programlarını öğrenebilmem için beni ikna eden, ve öğrenmeme vesile olan Okan kardeşime çok teşekkür ederim. Derslerimi öğrenmemde bana cesaret veren ayrıca kısa ve pratik şekilde anlatıp öğreten değerli hocam Metin Güler’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca Arı Bilgi ailesine böyle güzel bir kurumu kurdukları için çok teşekkür ederim. Yeni eğitim programlarında tekrar buluşmak ümidiyle. Saygılarımla.

Recep Türkmen (Temel Ofis)


 

Arkadaşlar, kurs yeri, ortamı ve verilen eğitim itibariyle gerçekten gelip görülmesi gereken bir yer. Sınıflar çok rahat ve ayrıca hocaların muhabbetleri daha da sevdirici oluyor. Herkes için bir yerde eğitim alıyorsanız o yerde keyfinizin ve rahatlığınızın olması sizin almış olduğu eğitimi çok daha iyi yönde etkiler. Ayrıca özellikle Ahmet hocadan aldığım Autocad dersi çok faydalı ve verimli oldu benim için. Mükemmel iyi bir insandır kendisi. Soru sorduğunuz zaman size cevap vermekten asla sıkılmayacak biri.  Herkese Arı Bilgi Akademisini tavsiye edeceğim. ‘Eğer iyi bir eğitim almak isterseniz bir kapılarını çalın derim’ ben.

Cengiz Coşkun (Temel Ofis)


 

Eğitmenimizden çok memnun kaldım. Genel olarak dersleri rahatlıkla takip ettim ve anlatımını beğendim. Revit derslerinden de aynı şekilde faydalanacağımı düşünüyorum. Genel olarak herkese çok teşekkür ederim.

Dilan Timuçin (3DS Max Eğitimi)


 

Grafiker olma adımlarımdan 2. yere sahip Arı Bilgi Kurumundan aldığım Grafik Tasarım 1. Kurda değerli hocamız Sahin Yıldız’a verdiği eğitimden dolayı ve öğrencilere verdiği samimi yaklaşımdan dolayı şükranlarımı sunarak, kurumunuzun eğitim hayatımda önemli bir yere sahip olduğunu unutmayacağımı hatırlatırım. Arı Bilgi’ye teşekkürler.

Ergün Karataş (Grafik Tasarım Eğitimi)


Üç aylık eğitim süresinde eğitim kurumunuz bana sosyal ve eğitim olarak çok şey kattı. Dersler eğlenceli ve öğretici geçti. Derslere istekle ve zevkle iştirak ettim. Eğitim konusunda başarılı bir kurum olduğunuzu görmekteyim, devamını dilerim.

Zeynep Salın (Yazılım Uzmanlığı Eğitimi)


 

Yeni bir meslek seçiminde ihtiyacımız olan temel eğitimleri aldığımızı düşünüyorum. Web alanında aldığımız eğitimler üzerine kendi çabamızı da ekleyip, güzel pozisyonlarda iş imkanı bulabileceğimizi düşünüyorum.

Murat Sel (Web Tasarım Eğitimi)


 

Öğrencileriyle iletişimi güçlü, çok yetenekli ve kariyer sahibi olduğuna inandığım bir hocadan ders aldım. Oldukça memnunum !

Merve Duran(Web Tasarım)

 


Aldığım eğitimin içeriği ve akışı beklentilerimi karşıladı. Levent hoca ve diğer personeller de som derece ilgili ve bilgiliydi. Eğitim programı dışında güncel bilgilerde verilerek kendimi geliştirmemi sağladılar.

Özge Yurdum(Web Tasarım)


 

Tolga hoca ile çok iyi anlaştık, kendisi eksik konularımda çok yardımcı oldu. Çok çok güzel bir eğitim oldu, kendisine ve kuruma çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Esra Burcu Çelikten(SQL Eğitimi)


 

Arıbilgi Kadıköy yorumlar. İhtiyaçlarıma cevap veren, faydalı bir eğitim aldım. Bunun yanında Hocamız birebir ilgilendi, sık tekrar yaparak konuların üzerinden geçen bir eğitmendi. Yapılan boy uygulama ile de öğrenilenler pekiştirildi.

Bihter Gizem Demircan(Autocad Eğitimi)


 

Arı bilgi’ye kayıt olmadan önce farklı kursları da araştırdım. Fakat konuya hakim olmadıkları ve yeterli içeriğe sahip olmadıklarını düşünerek Arı Bilgi’yi tercih ettim. Tuncer hoca hem konuya çok hakim hem de çok sabırlı. Soruları yanıtlaması, herkese yardımcı olması gerçekten çok önemliydi benim için. Ekstra kaynak konusunda da bizlere çok yardımcı oluyor. Eğitimden oldukça memnunum. Çok teşekkür ederim. Diğer bölümlere ihtiyacım olursa farklı bir kurs araştırmadan tercih edeceğim.

Gözde Alican(Grafik Tasarım)


 

İş hayatında hangi sektör veya  departman çalışanı olursanız olun, kolay çözümler yaratmak, saatler sürebilecek bir çalışmayı yalnızca birkaç dakika da yapabilmek için önemli bir eğitimdir. Alanında uzman eğitmeniyle almış olduğum bu eğitimi çevremdeki herkese tavsiye edeceğim.

Sevil Çelebi(İleri Excel Eğitimi)


 

Yaklaşık 4 ay boyunca Arı Bilgi sayesinde ön muhasebe başlığı altında bir sürü bilgi ve ön muhasebe ile ilgili kullanılan Pc programlarını öğrendim. Güler yüzü ile dersleri daha eğlenceli hale getiren Müjdat hocama ve Arı Bilgi ailesine teşekkürler.

Özgür Yücel(Bilgisayarlı Muhasebe)


 

Buraya gelmeden önce komutları karıştırıyordum. Ama Arı Bilgi sayesinde her şey rayına oturdu, çok teşekkür ederim.

Ferhat Çelik(Autocad Eğitimi)

Arıbilgi Kadıköy Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir